En İyi Bildiri Ödülü | IEEE WCNEE 2022

by Fahrettin Ay | Haz 06, 2022
Arş. Gör. Tolga Sarı ve Dr. Gökhan Seçinti'nin çalışması IEEE WCNEE 2022'de en iyi bildiri ödülüne layık görüldü.
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü doktora öğrencimiz Arş. Gör. Talip Tolga Sarı ve öğretim üyemiz Dr. Gökhan Seçinti'nin "Intelligent Routing Framework Based on D* Lite for Resilient Aerial Networks" başlıklı çalışması The 6th IEEE International Workshop on Wireless Communications and Networking in Extreme Environments (IEEE WCNEE 2022) çalıştayında en iyi bildiri ödülüne layık görüldü. 

Araştırma görevlimiz Tolga Sarı ve öğretim üyemiz Dr. Gökhan Seçinti'yi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.İTÜ Bilgisayar Mühendisliği 

bf-hakkimizda
İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği eğitimi, 1980 yılında Elektrik-Elektronik Fakültesi bünyesinde kurulan Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü ile başlamıştır. Çağın gereklerine daha uygun bir eğitim verebilmek amacıyla, 1997 yılında Bilgisayar Mühendisliği aynı fakültenin bir bölümü olarak yeniden yapılanmıştır. 2010 yılında Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi'nin kurulmasıyla ilgili program ve bölümler yeni fakülteye aktarılmıştır. 
 
abetakreditasyon
İTÜ Bilgisayar Mühendisliği Lisans Programı, ABET Mühendislik Akreditasyon Komisyonu (EAC) tarafından akredite edilmiş bir programdır, www.abet.org, (Criteria: Computer Engineering)

Lisans programı akreditasyonunun detayları için tıklayınız